Městská hromadná doprava (MHD) se od nového roku stane součástí krajského integrovaného systému. Kromě sjednocení způsobu odbavování, úpravy tarifních podmínek a přepravních podmínek je nutné také přečíslovat linky městské hromadné dopravy. Stejně jako všechny linky v rámci krajského integrovaného systému budou mít trojmístné číslování.

Linka č. 1 bude mít tedy nově číslo 301, linka č. 2 bude mít číslo 302 a tak dále až po linku č. 19, která bude mít nově číslo 319. Nové číslování linek se objeví na autobusech i na jízdních řádech (na zastávkách, v tištěné podobě, na internetových stránkách města). Změna číslování linek MHD bude provedena k 15.12.2019, tedy k datu, kdy jsou každoročně upravovány také jízdí řády.

Zdroj: Magistrát města Frýdek-Místek