Logo_ROP

Název projektu: Regenerace veřejných ploch před hřbitovem a mateřskou školou v Kunčičkách u Bašky
Registrační číslo projektu: CZ.1.10/4.1.00/05.01866

Obec Baška v současné době realizuje projekt s názvem „Regenerace veřejných ploch před hřbitovem a mateřskou školou v Kunčičkách u Bašky“, který je spolufinancován z evropských prostředků prostřednictvím dotačního titulu ROP Moravskoslezsko pro období 2007 – 2013.

Hlavním cílem tohoto projektu je rekonstrukce, revitalizace a estetizace centrální části obce Baška, konkrétně místní části Kunčičky u Bašky. Díky realizaci tohoto projektu došlo ke zmodernizování, estetizaci a zvýšení bezpečnosti prostor v centrální části obce, která je vzhledem k umístění významných veřejných objektů hojně navštěvována ze strany místních obyvatel.