V roce 2023 byla z rozpočtu Moravskoslezského kraje obci Baška poskytnuta dotace na rozvoj Autokempu Baška. Celkové výdaje projektu činí 494 450 Kč, z toho dotace Moravskoslezského kraje představuje částku 344 600 Kč.

Z dotace bylo realizováno rozšíření karavanových stání o další tři sloupky elektrických přípojek. Pro rekreační vyžití ubytovaných hostů byl zakoupen venkovní šachový stůl. K obohacení sportovních aktivit se areál kempu doplnil o nové fitness prvky. Nejmenší ubytovaní hosté mohou využít dětské hřiště, na kterém jsou nově umístěny dvě pružinové houpačky. Za účelem poznávání krás obce si hosté budou moci na recepci kempu zapůjčit koloběžky.

Věříme, že uvedenými investicemi zpříjemníme ubytovaným hostům pobyt v našem autokempu a budou se k nám opakovaně rádi vracet.

Stanislav Žižka, odbor služeb

Foto: Archiv obce Baška

kemp fitness prvkykemp sachovy stul

MSK logo